* * * 2019 * * * Рік Китаю в Україні * * * 2019 * * * Міжнародний рік помірності * * * 2019 * * * Міжнародний рік корінних народів * * * 2019 * * * Міжнародний рік періодичної системи Менделєєва * * * 2019 * * *

пятница, 30 августа 2013 г.

"Історія України-Руси" Михайла Грушевського: історична Біблія українського народу


115 років тому(1898 р.) побачив світ перший том  "Історії України-Руси" Михайла Грушевського, академіка, історика.
М. Грушевський - це вчений світового рівня, творча спадщина якого вражає своїм тематичним діапозоном, енциклопедичністю, фундаментальністю.Ця подія відзначена оформленням виставки "Історична Біблія українського народу".


Шаповал Ю., Верба І. Михайло Грушевський.- К.: Видавничий дім "Альтернативи", 2005. - 352 с; іл.
Це перша в Україні спроба створити узагальнюючий нарис українського політичного і державного діяча, визначного вченого Михайла Грушевського. На підставі праць попередників, маловідомих або недоступних раніше документів і матеріалів відтворено його складний життєвий шлях, наукову та науково-організаційну діяльність. Життєпис М. Грушевського подається у контексті суспільно-політичних подій, сучасником яких він був.Михайло Грушевський: Фотоальбом /Авт. тексту Л. В. Решодько. - К.: Україна, 1996. - 140 с.: іл.
Фотодокументальна розповідь про великого літописця, будівничого нової України, який своєю діяльністю і творчістю заклав фундамент національно-культурного, інтелектуального, державного відродження української нації в ХХ столітті, створив цілу епоху у вітчизняній і світовій історії.Грушевський М. С. Історія України-Руси: в 11 т., 12 кн. /П. С. Сохань(голова) та ін.- К.: Наук. думка, 1994. - (Пам'ятки іст. думки України).
Т.1.- 1994.- 736 с.
У першому томі висвітлюються соціально-економічні, політичні і культурні процеси, що відбувалися на території України з найдавніших часів до початку ХІ ст.Комментариев нет:

Отправить комментарий

Надеемся на комментарии